MG Danışmanlık

MG danışmanlık, kökünü ve değerlerini PERNET İnsan Kaynakları organizasyonundan alarak doğmuş, kullanışlı bilgiyi referans kabul ederek müşterilerine hizmet vermektedir. Yönetim ve yönetişim yeni dünyanın iki gelişen kavramı olarak karşımıza çıkarken 21. yüzyılın yeni dinamikleri şirketimizin temel mottosunu oluşturmaktadır.

Doğru ve güvenilir bilgi ilkesiyle yola çıkan şirketimiz, ‘’Mevzuat’’ alanında farklı ilke ve yöntemleri benimsemiş, müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışını odak noktası olarak belirlemiştir.

Yenilik ve değişimin farkındalığıyla birlikte inovasyon stratejileri iş tanımımıza entegre edilmiştir. Teknolojinin rekabet gücümüze güç katacağının farkındalığı ile araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz kurumumuzda vazgeçilmez bir rol üstlenecektir.

Mevzuat, danışmanlığın ötesinde güvenilir, kullanışlı olan bilginin anlam kazandığı bir alandır. Müşteri ve paydaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik verimli bilgiyi sunmaya devam edeceğiz. Mevzuatı sizin için basit ve kullanılabilir bilgi olarak sunmak önceliğimizdir.

Yönetim için yönetişim günümüzde sektörün kaderini belirleyen iki etmen iken şirketimizin de yol haritasını oluşturmaktadır. Hizmetlerimizi geliştirerek, süregelen alışkanlıklarımızın dışına çıkarak sektörü ileri götürmeye devam edeceğiz.

Vizyon

Yönetim ve yönetişim ilişkisini yeni nesil iş standartlarına entegre ederek danışmanlık kültürünü alışılagelmiş kültlerin dışına çıkarmak.

Misyon

Değişen dünyanın dinamizmine, inovatif yöntem ve stratejilerle doğru bilgiyi verimli kılarak danışmanlık standartlarının üzerinde yolumuza devam ediyoruz. Aynı yolda ilerlediğimiz müşteri ve paydaşlarımıza kullanılabilir bilgiyi sunarak ülkemizde ve dünyada sektörün dinamiklerini şekillendirmeye kararlı ve azimliyiz.

Prensipler

 • Sürdürebilirlik
  Yönetim ve yönetişim ilişkisini yeni nesil iş standartlarına entegre ederek danışmanlık kültürünü alışılagelmiş kültlerin dışına çıkarmaktır.
 • Kullanılabilir Bilgi
  Bilgi karmaşıklığından ziyade şirketimiz kullanılabilir verimli bilgiyi sunmayı hedefler.
 • Yenilikçilik
  İş dünyasının değişen hızına ayak uydurmak için yeniyi denemekten çekinmiyoruz.
 • Danışma Kültürü
  Danışmanlık standartları ve kültürüne farklı bir boyut getirmek amacındayız.

Hizmetlerimiz

MG Danışmanlık

0216 361 10 00

info@mgdanismanlik.com.tr